pre Lenku

Vážená pani Lenka.

Chcel by som niekoľkými slovami zareagovať na Váš podnet v odkaze pre starostu.

Na deň 24.10. som zvolal schôdzu OV,podľa schváleného plánu na rok 2019. Oboznámil som vopred členov s programom zasadnutia. Vami spomínaná téma nebola predmetom rokovania, nakoľko sme sa k nej nevedeli ani s kolegom Filom zodpovedne vyjadriť. Na základe toho sme považovali Váš podnet dať do bodu programu ,aj s priložením Vaších podpisov. Prisľúbili sme Vám ,že sa vynasnažíme, informovať Vás prostredníctvom Púchovských novín , prípadne samotným stretnutím s realizátorom stavby, čiže ŽSR. Prvý krok som už urobil. Na Mestskom zastupiteľstve dňa 29.10. 2019 som informoval o požiadavke zástupcov mesta a p.primátorku. Záleží mi , aby sme všetci dostali pravdivé informácie a to nie len k prejazdu cez novovybudovaný cestný nadjazd, ale aj k téme usmerenenia dopravy cez našu obec po skončení výstavby.

Zápisnicu zo stretnutia zverejňujem na našej webovej stránke, ale aj na výveske pri budove starej školy a pri pizzérií . Vypracovaním zápisníc je poverený p. Prekop.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.