DEŇ MATIEK 2017 – Nosice

Nedeľa 14. mája 2017 bola pre obyvateľov Nosíc tak trochu výnimočný deň, pretože mali možnosť sa stretnúť v budove starej školy pri príležitosti oslavy dňa matiek. A veru, že bolo čo pozerať, počúvať a oslavovať. Mamičkám a všetkým zúčastneným predviedli svoje vystúpenie deti z miestnej materskej školy a šikovní žiaci základných škôl zahrali na hudobných nástrojoch. Nejednej mamičke,babičke isto srdce stislo šťastím, keď dostala perníkové srdiečko či papierovú kvetinku na pamiatku.
Ako sa na slávnosť patrí, bolo si čo zajesť aj zapiť, nechýbal guláš, koláče, kávička, alko aj nealko. O ozvučenie sa postaral p. Trník a na nôtu hrala skupina Signál. Za všetko to pozitívne, čo sa tam dalo precítiť a zažiť patrí veľké poďakovanie všetkým účinkujúcim, zúčastneným, rodičom, členom OV Nosice a najväčšie poďakovanie organizátorovi celej akcie Romanovi Špačkovi.
Zostáva už len dúfať, že budúci rok sa všetci stretnú opäť ešte v hojnejšom počte a vždy sa nájde niekto, kto sa podujme zorganizovať akciu, ktorá bude ľudí spájať a zanechávať príjemné spomienky.
Ešte raz VEĽKÉ POĎAKOVANIE!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.