Pozvánka na MDD

OBČIANSKY VÝBOR NOSICE
POZÝVA
všetky deti , mládež ,dospelých na športové popoludnie,
ktoré sa uskutoční pri príležitosti MDD, Dňa otcov 5.júna v nedeľu o14 00 hodine na futbalovom ihrisku TJ- Nosice.
Na najmladších účastníkov čakajú zaujímavé ,netradičné športové disciplíny
Muži,ženy, dorastenci,dorastenky ,žiaci, žiačky vytvoria miešané (7-10 členné) futbalové družstvo. Nahlásenie družstva je potrebné do 3.júna telefonicky na t.č. 0902 575 080 (V prípade nepriaznivého počasia sa akcia odkladá o týždeň)
Bližšie pokyny na www.obec-nosice.sk

V družstve musí byť minimum 7 a max.10 hráčov . Max. muži 2 ženy 2, dorastenci 2 dorastenky 2 žiaci 2, žiačky 2
Pokiaľ by družstvo malo 2 mužov ,dorastencov a žiakov musí mať v družstve aspoň jednu (ženu, žiačku ,alebo dorastenku).Na hracej ploche môžu byť len siedmy. Ak je v družstve viac osôb ženského rodu, môže ich byť v družstve až desať.
Družstvo má vlastný názov, v ideálnom prípade aj vlastné rozlíšenie. Takto môže vzniknúť družstvo rodinného typu .
Tešíme sa na stretnutie s Vami.
Športu zdar a futbalu zvlášť!