Zvíťazil zdravý rozum

Na septembrovom MsZ sa v doplňujúcom programe odsúhlasila finančná čiastka na dokončenie vodovodu v časti Záskalie. Asi 20 rodinných domov fungovalo na vlastných zdrojoch, ktoré pre niektorých obyvateľov boli už nedostačujúce. Podporiť túto iniciatívu občanov Záskalia ,ktorá začala ešte v roku 2009 ,bola v tomto čase hodinou dvanástou. V súčasnosti, keď sa na tomto úseku buduje kanalizácia je pri jednom urobiť druhé logická voľba . Cesta k tomuto riešeniu nebola až taká jednoduchá. Nakoniec zvíťazil zdravý rozum. Nové vedenie mesta má pochopenie aj pre takúto malú hŕstku obyvateľov mesta, ktorých je dohromady menej ako jeden panelák v meste. O to viac si vážime my poslanci tejto miestnej časti takúto politiku mesta a veríme ,že sa v nej bude pokračovať.

poslanci za miestnu časť Záskalie